Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Aksu Ariston Servisi (0850) 775 19 26

Aksu Ariston Servisi (0850) 775 19 26
29 Kasım 2018 admin

Aksu Ariston servisi sunmuş olduğu hem kaliteli, hem güvenilir hemde sorunsuz hizmetleri ile her zaman siz değerli müşterilerimizin gözünde önemli yere sahip olmayı başarmış olan teknik servisimiz çalışmalarındaki hızı her geçen gün geliştirmekte ve hızlandırmaktadır. Çözümlenmesi imkansız olan tüm cihazlarınızı işin ehli olan uzman ekiplerimiz en kısa sürede çözümlemekte tüm kullanıcılarına mükemmelliği yaşattırmaktadır.

Aksu Ariston servisi haftanın yedi günü yirmi dört saati müşterilerimize yardımlarımızı en hızlı şekilde yetiştirmekte hiçbir müşterimizi yarı yolda bırakmamaktayız. Üzerimize düşen tüm sorumlulukları eksiksiz yerine getiriyor memnuniyetiniz için elimizden gelen tüm çabayı sarfediyoruz. Her geçen gün başarılarımızı siz değerli müşterilerimize kanıtlayabilmenin sevinci ve mutluluğunu yaşamakta ve yaşatmaktayız. Nerede olursanız olun hiç tereddüt etmeden servisimizi arayabilir istediğiniz gün ve saate servis randevunuzu alabilirsiniz.

Aksu Ariston Servis Numarası

Ariston servis Aksu her bölge ve genelinde bulunan gezici servis araçlarımız ve teknikerlerimiz aradığınız andan itibaren en geç iki saat içerisinde adresinizde olacaktır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, klima ve kombilerinizin tüm tamir bakım onarım montaj ve d montaj işlemleri için kaliteyi, güveni, hizmeti ve ekonomik fiyatlarda hizmetleri çok uzaklarda aramanıza gerek yoktur.

Aksu Ariston servis marka klima,çamaşır makinesi,buzdolabı,bulaşık makinesi,fırın tamir ve bakımlarında aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Ariston beyaz eşyalarınız HIZLI, GÜVENLİ ve KALİTELİ bir şekilde onarılmakta ve bakımları yapılmaktadır.Onarılan parçalar Güney servis güvencesi kapsamında 1 yıl süre ile garantilidir.

Aksu Ariston Buzdolabı Servisi

Onarımını gerçekleştirdiğimiz ürününüzün değiştirmiş olduğumuz yedek parçaları 1 yıl garanti veriyoruz.1 yıl içerisinde tekrar aynı yedek parçanın arızalanması durumunda ücretsiz olarak tekrar değiştiriyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi , bulaşık makinesi, fırın, ocak, kombi ve klimalarınızın onarımı bakımı ve montaj işlemlerini yapmaktayız.

Aksu Ariston servisi klimalarınızın montaj, onarım ve bakım hizmetlerinizi deneylimli personeli ve yüksek teknoloji alt yapısı ile en kısa sürede ve ekonomik olarak siz müşterilerimize çözüm sunmaktan gurur duyar. Ariston Servisi olarak Aksu’nun en geniş servis ağına sahip olan firmamız, sizlere yalnızca bir telefon uzaklıkta olup, adresine personelimiz gelerek sorununuzun çözümü için en güvenilir ve garantili yolu seçmektedirler.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*