Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Alanya Ariston Servisi (0850) 775 19 26

Alanya Ariston Servisi (0850) 775 19 26
15 Eylül 2018 admin

Alanya Ariston servisi firması siz değerli müşterilerimize en hızlı güvenilir en kaliteli hizmeti vermektedir. Kurumsal firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve güvene dayanarak tüm Alanya mahalle ve semtlerine hizmet vermektedir. 34 yıllık tecrübemiz işin da uzman nitelikli ekibimiz haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz Alanya ve çevresine hızlı güler yüzlü kaliteli hizmet vermekte. Sizlerde servis talebinizi 7/24 çalışan çağrı merkezimizi arayıp iletebilirsiniz. Bizler ile iletişime geçtiniz andan itibaren sizlerin sorunlarına çözüm arayacağız.

Alanya Ariston Buzdolabı Servisi

Alanya Ariston buzdolabı servisi, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, elektrikli süpürge, kurutma makinesi ve küçük ev aletleri gibi tüm cihazlarınızın montaj bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Siz değerli müşterilerimiz 7/24 çalışan müşteri temsilcilerimize ulaşıp randevu talebinde bulunduktan en kısa zaman içerisinde sizlere ulaşır vermiş olduğunuz adrese gelerek cihazlarınızın bakım ve onarımı en hızlı nitelikli problemsiz bir şekilde yapılır.

Teknisyenlerimiz vermiş olduğunuz adrese içerisinde Ariston marka orjinal yedek parçalar bulunan tam donanımlı araçlarımız ile gelmektedir. Onarım sırasında gerekli olabilecek Ariston marka orjinal yedek parçaları Tam donanımlı araçlarımızdan temin eden teknisyenlerimiz sorunsuz bir şekilde cihazınızı siz değerli müşterilerimize teslim eder.

Alanya Ariston servisi yapmış olduğu her türlü onarım parça değişimi ve işçiliğe 1 yıl garanti verir .Bu 1 yıl içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorun için sizlerden işçilik yedek parça adı altında herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Almış olduğunuz bu hizmete karşılık sizlere kapıda elden nakit ödeme banka kartları ile ödeme veya eft gibi seçenekler sunan kurumsal firmamız hayatınızı her daim kolaylaştırmaktadır.

Antalya Ariston Beyaz Eşya Servisi

Siz değerli müşterilerimiz de bu kaliteli hizmetlerden yaralanmak için istediğiniz gün ve saatte Antalya Ariston servisi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet her müşterimizin hakkıdır. Müşteri memnuniyetini her daim misyon edinen Alanya Ariston servisimiz sizlere sadece bir telefon uzaklığındadır.

Alanya Ariston Servisi olarak siz değerli müşterilerimize yıllardır hizmet vermekteyiz. Alanya halkına her her zaman kaliteli hizmet sunan kurumsal firmamız sektörde dünya devi olarak tanınan Ariston marka cihazların bakım onarım ve montaj gibi işlerini üstlenmiştir.

Sadece Alanya’nın belirli bölgelerine değil her semt ve mahallesine aynı hızda aynı kalitede hizmet veren Alanya Ariston servisimiz günümüz değişen teknolojisine uyum sağlama açısından her daim teknisyenlerini eğitime tabi tutmakta bilgilerini güncellemektedir. Tek hedefi siz değerli müşterilerine nitelikli güler yüzlü ve uygun fiyatlarla hizmet sunmak olan Alanya Ariston servisimiz haftanın yedi günü yirmi dört saat sizlere bir telefon uzaklığındadır.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*