Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Muratpaşa Ariston Servisi (0850 775 19 26)

Muratpaşa Ariston Servisi (0850 775 19 26)
26 Ağustos 2018 admin

Muratpaşa Ariston servisi için Ariston teknik servisi olarak Muratpaşa semtinde müşterilerimize beyaz eşya teknik servis hizmeti vermekteyiz. Muratpaşa Ariston servis ekibimiz, konusunda uzman ve sertifikalı kişilerden oluşur. Müşteri memnuniyeti ve toplam kalite yönetimi ilkelerini benimsemiş, sürekli gelişime açık ekiplerimiz sizlere en pratik ve güvenilir çözümler sunar.

Muratpaşa Ariston Beyaz Eşya Servisi

Muratpaşa Ariston beyaz eşya servisi ekiplerimiz konusunda uzman ve sertifikalı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedirler. Muratpaşa Ariston ekiplerimiz tecrübelerini hizmet içi eğitimle pekiştirerek pratik ve müşteriye en uygun çözümler sunmaktadır.

Muratpaşa Ariston servisimiz, onarım ve tamirat işlemlerini yerinde yapmaktadır. Cihazların teslim alınıp atölye de arıza tespit ve onarımı söz konusu olduğu durumlarda sizlerden onay alınmadan herhangi bir işlem yapılmaz. Muratpaşa Ariston servisi arıza durumunda yapılan işe, değişen yedek parçalara ve işçiliğe 1 yıl garanti vermektedir.

Muratpaşa Ariston Klima Servisi

Muratpaşa Ariston Klima servisi iletilen servis talepleriniz, aynı gün servis hizmeti sağlayacak. Öğleden sonraki talepleriniz için çağrı merkezimize gelen istekler doğrultusunda sizlere bilgi vermektedir. Çağrı merkezimize ileteceğiniz istekleriniz anında değerlendirilir ve sizlere en kısa sürede hizmet vermek amacı ile iş planına dahil edilmektedir.

Ariston servis hizmetlerinden yararlanmak için cihazınızın tamamen kullanılamaz hale gelmesini beklemeyin. Muratpaşa ilçesinin diğer semt ve mahallelerinde oturuyorsanız iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Muratpaş Ariston Buzdolabı Servisi

Muratpaşa Ariston buzdolabı servisi hizmetlerimiz arasında cihazların periyodik bakımları, onarımları ve kontrolleri de bulunmaktadır. Dilediğiniz de firmamıza ulaşıp periyodik bakım için de servis ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Cihazların tamamen arızalanmasını beklemek bazen tamiri mümkün olmayan sorunlara yol açabileceği gibi daha pahalı ve uzun sürede onarılabilecek durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Muratpaşa Ariston servisi semtinde tüketicilerine profesyonel Ariston servis hizmeti sunan firmamız sizlere hizmet vermekten büyük onur duyuyor. Ariston cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri ve daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın bakımlarını aksatmamanızı tavsiye etmekteyiz.

Muratpaşa Ariston servis ekibimiz firmamızın müşteri güveni ilkesi ile hareket eder. Muratpaşa Ariston servisi kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, 18 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği güven, tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*