Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Serik Ariston Servisi (0850) 775 19 26

Serik Ariston Servisi (0850) 775 19 26
3 Aralık 2018 admin

Serik Ariston servisi beyaz eşya, klima ve televizyon servis hizmeti sağlamaktadır. Antalya Serik Ariston arıza ve bakım servisi olarak klima ve beyaz eşyalarınızda oluşabilecek arızalar için bir telefon uzaklığındayız. Serik Ariston teknik servisi sizlere kaliteli servis deneyimi vermektedir. Kalifiye ve profesyonel teknik servis personellerimiz doğru ve zamanında müdahaleler ile cihazlarınızın problemini en kısa sürede çözecektir.

Firmamıza bildirdiğiniz tüm beyaz eşya, klima ve televizyon problemleriniz teknisyenlerimiz tarafından incelenerek siz değerli tüketicilerimize gerekli bildirimde bulunulacaktır. Serik Ariston beyaz eşya, klima ve televizyon Servisi klima ve beyaz eşyalarınızda orijinal yedek parça kullanmaktadır. Firmamızı servis ihtiyaçlarınızda arayabilirsiniz. Serik Ariston servisi tüm beyaz eşya televizyon ve klima problemlerinizde parça ve işçilik garantisiyle Ariston beyaz eşya televizyon ve klima ürünlerinizin tamir ve bakım işlemini tamamlayacaktır. Serik Ariston servisi tüm bölgelerine Ariston servis hizmeti vermektedir.

Garantili Ariston Serik Teknik Servisi

Ariston Serik servisi verdiği tüm tamir ve onarım hizmetlerine 1 yıl onarım ve parça garantisi sunmaktadır. Merkez Teknik Servis gün içi ve hızlı teknik servis hizmeti veren firmamız, deneyimli ve profesyonel teknik ekibiyle, geniş parça stoğu ve donanımlı araçlarıyla müşterilerimizin hizmetindedir. Ariston Serik servis klima ve beyaz eşyalarınızda oluşabilecek problemler için çağrı merkezimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için sürekli olarak sizlerden gelen çağrıları beklemektedir.

Teknik servimizden aldığınız tüm beyaz eşya, klima ve televizyon onarım hizmetlerinde servis hizmetini tarafınıza sağlayan teknik servis personelimiz ürünlerinizin onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra sizlere garanti fişini onaylayarak bırakacaktır. Servis hizmetini tarafınıza sağlayan teknik servis ekiplerimizin sizlere bırakmış olduğu Ariston beyaz eşya, klima ve televizyon onarım garanti belgesi siz değerli müşterilerimizi koruma altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı arızanın tekrar oluşması durumunda Teknik servimizden ücretsiz arıza onarımı talebinde bulunabilirsiniz. Ürünlerinizdeki aynı arıza çözülene kadar Teknik servimizden ücretsiz beyaz eşya, klima ve televizyon teknik servis ve onarım hizmeti alabilirsiniz.

Ariston Serik teknik servisi olarak Serik ilinin tüm semtlerine beyaz eşya servis hizmeti vermekteyiz. Daha iyi bir servis hizmeti almanız için sürekli olarak çalışmakta ve teknolojilerimizi sürekli olarak güncellemekteyiz. Aciliyeti olan servisler için 2 saat içerisinde servis hizmeti vermekteyiz. Sunduğumuz servis hizmetlerinden memnun kalmanız bizim birincil önceliğimizdir. Etkin ve farklı hizmetleri almak amacı ile uygun şekilde bir Ariston servis hizmeti almayı her kullanıcı bekler. Bu neden ile servislerimiz sizlere her zaman garantili bir hizmet sunmaktadır. En etkin sonuçları alacağınız garantili servis hizmetlerimizi sizler de dilediğiniz zaman talep edebilir ve kullanabilirsiniz. En özel sonuçları en hızlı şekilde alabilmek amacı ile hemen firmamız ile irtibat kurabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için Ariston Serik servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

Serik Ariston Servis Numarası

Siz değerli müşterilerimize hızlı Servis hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmakta ve ekiplerimizi eğitmekteyiz. Servis hizmeti verdiğimiz tüm Ariston ürünlerine 2 yıl garanti vermekteyiz. Servis hizmeti verdiğimiz ürün aynı sebepten ya da değiştirilen parçadan dolayı tekrar aynı arızayı tekrarlaması durumunda teknik servis personelimizin size bırakmış olduğu teknik servis fişiyle bizleri 2 yıl içerisinde tekrar arayarak aynı işlem için servis hizmeti alabilirsiniz. Servisimiz uzman ve eğitimli personeli ile gezici olarak hizmet sağlamaktadır. Nerede olursanız olun Serik ve ilçelerinin tamamına Ariston Serik servis sağlamaktayız. İdeal ve farklı bir hizmet alabilmek adına sadece bizlere telefon açmanız yeterli olacaktır. Hemen ekiplerimiz verdiğiniz randevu doğrultusunda, tam zamanında istediğiniz yerde bulunacak, en hızlı şekilde sorunların giderilmesini sağlayacaktır. Serik ve diğer tüm ilçelerde servis hizmetini ilk elden almak, sorun yaşamamak adına bizleri tercih edebilirsiniz.

Serik Ariston Buzdolabı Servisi

Yeni ve farklı ürünler de olsalar, her elektronik ürün zaman içinde yıpranabilir ve arızalar çıkartabilir. Özellikle ihtiyacımız olan ürünlerin arıza çıkartması bizi strese sokar. Yazın ortasında bozulan bir buzdolabı, çamaşırları attığınızda çalışmayan bir makine genellikle can sıkıcıdır. Ancak artık Ariston servisimiz ile bu ve benzeri sorunları dert etmeyeceksiniz. Hizmetlerimiz sayesinde en kısa sürede, garantili bir onarım ile karşılaşacaksınız. En özel servis hizmetini alabilmek adına sizleri de ihtiyaç duyduğunuzda bekleriz.

Hizmet verdiğimiz Ürün Grupları
Ariston Serik Bulaşık Makinesi servisi
Ariston Serik Çamaşır Makinesi servisi
Ariston Serik Buzdolabı servisi
Ariston Serik Klima servisi
Ariston Serik Kombi servis ve tamiri
Ariston Serik Ocak – Fırın servisi

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*